GINTARAS POCIŪNAS

Gintaras Pociūnas – profesionalus finansų konsultantas, investuotojas bei lektorius, įmonės „M Capital“ bendrasavininkas.
Energija, motyvacija ir jaunatviškas veržlumas Gintarui padėjo tapti puikiu vadovu bei mokytoju. Asmeninė patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir žinių pritaikymas praktikoje, kiekvienais metais Gintarui leidžia padėti šimtams žmonių turėti daugiau pinigų tiek šiandien tiek ateityje. Gintaras: „Supratau, jog gyvenime galima pasiekti viską, ko tik nori, todėl kasdien dalinuosi savo patirtimi ir padedu žmonėms kurti teigiamus pokyčius jų gyvenime“.
„Pinigai yra tema su kuria susiduriame kas dieną. Nepaisant to – švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Mes gyvenimą mokomos kaip uždirbti pinigus, kaip tapti geresniais karjeroje, bet dažnai pamirštame pasimokyti ir ką su tais pinigais reikėtų daryti. Kadangi prieš 6 metus buvau bankrutavęs ir turėjau daugiau kaip 30 000 LT skolų, galėsiu pasidalinti savo kelione nuo tuo metu didelio minuso iki finansiškai nepriklausomo gyvenimo. Kokie yra kertiniai dalykai, tam, kad žmogus nepaisant to, kur dabar yra taptų sėkmingu, nes tam vien dirbti ir uždirbti pinigus – nepakaks .“, – dalijasi Gintaras