Kūrybinės savęs pažinimo laboratorijos lektoriai

Kūrybinės savęs pažinimo laboratorijos lektoriai – 3 bendraminčiai teatro profesionalai,  susibūrę į teatro trupę, siekiančią ne tik kurti aukšto meninio lygio pasirodymus, bet ir dalytis sukaupta patirtimi su visais (ne vien su teatro gerbėjais).  Lyderių inkubatoriuje lektoriai pristatys teatrinėmis užduotimis paremtą 3 val. trukmės kūrybinę laboratoriją, kuris paskatins visapusį savęs pažinimą, puoselėja individualią raišką ir bendravimo kultūrą, lavins kūrybinį potencialą, padės atrasti laisvumo pojūtį ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Išsamiau apie kiekvieną lektorių:

Monika Klimaitė – teatro režisierė, įgijusi magistro laipsnį Londono universiteto Karališkoje centrinėje oratorystės ir dramos mokykloje, savo profesines žinias ir įgūdžius tobulinusi Didžiojoje Britanijoje, Danijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Monika yra sukūrusi spektaklių įvairiuose Lietuvos dramos teatruose. Nuo 2009 m. veda ir organizuoja  kūrybines dirbtuves įvairių sričių atstovams bei teatro menu besidomintiems vaikams ir jaunimui.

Povilas Adomaitis – aktorius, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro ir kino magistras, kuriantis vaidmenis kine, televizijoje ir įvairiuose Lietuvos dramos teatruose bei Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Povilas pasižymi išskirtiniais fiziniais duomenimis, savo profesines žinias gilina įvairiose su judesiu susijusiose disciplinose. Dėstė judesio praktiką Mažojoje teatro akademijoje.

Eglė Ancevičiūtė – aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro ir kino magistrė, kurianti vaidmenis kine, televizijoje ir įvairiuose Lietuvos dramos teatruose. Domisi balso lavinimo technikomis ir įgytas žinias taiko autorinėje kūryboje – kuria dainų tekstus ir muziką.