Apie

Apie mus

LYDERIŲ INKUBATORIUS – tai  jau ketvirtus metus vykstanti asmeninio tobulėjimo programa ugdanti jaunuosius lyderius, gebančius sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, kūrybiškai mąstyti , efektyviai spręsti iškylančias problemas bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
Ugdydami jaunuosius ateities lyderius orientuojamės į lyderystės, kūrybiškumo, kritinio mąstymo ir verslumo ugdymą. 

Lyderių inkubatoriaus programose yra integruoji skirtingi savęs pažinimo, lavinimo bei tobulinimo metodai – paskaitos, konsultacijos, patyriminis mokymasis ir dirbtuvės.

Geriausi Lietuvos lektoriai, konsultantai, profesionalūs vadovai užtikrina, kad LYDERIŲ INKUBATORIAUS organizuojamos programos atitiktų visus neformalaus ugdymo standartus ir dalinasi savo patirtimi, žiniomis, rengia mokymus bei dirbtuves dalyviams.
Moksleiviai gali dalyvauti įvairiausiose „Lyderių Inkubatorius“ organizuojamose programose, kuriose laukia ne tik paskaitos, susitikimai su Lietuvos lyderiais, bet taip pat įvairūs išbandymai, verčiantys išeiti iš komforto zonos ir atskleisti vidinį lyderį.

Išskirtinumas

i

Vertybės

Tikime, jog lyderystė – ateities augimo varomoji jėga, lemianti geresnius rezultatus visose srityse, todėl siekiame atskleisti kiekvieno jaunuolio lyderio potencialą ir ugdyti tokias asmenybės savybes kaip pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas, verslumas ir kritinis mąstymas.

i

Ugdymas

Atsižvelgdami į pažangias švietimo idėjas ir neformalaus ugdymo principus siekiame padėti jaunuoliui atsiskleisti kaip unikaliai asmenybei ir ugdyti jo socialines kompetencijas, kurios  užtikrintų sėkmę karjeroje ir asmeniniame gyvenime bei leistų tobulėti visą gyvenimą

i

Aplinka

Kuriame saugią ir skatinančią tobulėti aplinką. Betarpiškas palaikymas, individualus dėmesys, lankstus reagavimas į realius poreikius ir  jaunuolių iniciatyvos skatinimas –  tai Lyderių inkubatoriuje kuriamos sąlygos visapusiškam jaunuolio ugdymui.

Programos

VERSLUMO VASAROS NUOTYKIS

2018m. 06 18 -22

REGISTRACIJA JAU ATIDARYTA!

PLAČIAU

VASAROS NUOTYKIS

2018 07 31-08 06

REGISTRACIJA ATIDARYTA!

PLAČIAU

AKIMIRKOS IŠ ĮVYKUSIŲ NUOTYKIŲ

 

PLAČIAU

SEK NAUJIENAS

PLAČIAU