Bendruomenė

Dalyvių atsiliepimai

Melita Vilkevičiūtė

Melita Vilkevičiūtė

Dalyvė

Į stovyklas kiekvienas važiuojame su dideliais lūkesčiais, "Lyderių inkubatoriuje" jie pasitvirtina su kaupu. Iš čia mes išsivežame ne tik naują draugystę, linksmybių įspūdžius ir nuotykių prisiminimus, bet ir begalinį norą tobulėti, versti kalnus ir pasiekti žvaigždes. Iš "Lyderių inkubatoriaus" išvažiuoja ne vaikai, pasimetę gyvenimo kelių vingiuose, o suaugę, drąsūs, pasitikintys savimi ir su didele meile plačiu savo gyvenimo keliu einantys žmonės. Čia tavęs nemaišo su pilka mase, čia tau sako - "Tu jėga, būk savimi!".
Austėja Matulevičiūtė

Austėja Matulevičiūtė

Dalyvė

Šį stovykla yra kažkas neįprasto! Atsiminimas ir emocijos tokios stiprios, kad šildo visus metus. Sugrįšiu į stovyklą vėl ir vėl vien tam, kad galėčiau vis iš naujo matyti kaip žmones per savaitę stipriai patobulėja! Džiaugiuosi, kad atradau kelią į šią nepakartojamai nuostabią stovyklą. . Esu dėkinga Lyderių Inkubatoriui už neišdildomą vasaros nuotykį!
Aistė Vyšniauskaitė

Aistė Vyšniauskaitė

Dalyvė

Lyderių inkubatorius - tai stovykla, pritraukianti ne vien tik intriguojančiu pavadinimu, tačiau tikrai nenuvilianti ir nepaliekanti abejingų joje dalyvavusių stovyklautojų! Tai ne tik nuostabus vasaros nuotykis, puiki savaitė naujų žmonių būryje, o taip gi ir patirtis, kuri lydės tave įvairiose gyvenimo situacijose, padės tau nepasimesti ir priimti pačius teisingiausius sprendimus. Lektoriai atvažiuojantys į šią stovyklą betarpiškai bendrauja su stovyklautojais, manau tai padeda įsigilinti į jų paskaitas ir pasisemti žinių, o linksmybės ir žaidimai primena, kaip gera atsipalaiduoti. Stovyklos programa puikiai suderinta nuo pirmos iki paskutinės dienos. Ji man paliko didelį įspūdį.

Lektorių atsiliepimai

Aleksejus Žaltkovski

Aleksejus Žaltkovski

Atradimai.lt programos autorius, Lyderių inkubatoriaus lektorius

Krepšinyje esame vieni iš geriausių, nes turime puikią aplinką auginti krepšinio talentus. Norint užauginti talentus ir stiprius lyderius, turime kurti erdvę jiems augti. Lyderių inkubatorius tai lyg krepšinio stovykla, tik skirta ugdyti ne tik krepšininkus, o gyvenimo iššūkiams pasiruošusius lyderius.
Dainius Palivonas

Dainius Palivonas

Lektorius ir dalyvių tėtis

Žmogus dažnai mato pasaulį per savo prizmę. Žodžiai AŠ, ASMENYBĖ, tampa kertine nesutarimų priežastimi. Tiek su ta pačia asmenybe, tiek su kitais. Lyderiu inkubatorius puiki erdvė atrasti, sužinoti, patirti. Todėl ir esu čia ir dalinuosi savo patirtimi ir žiniomis su dalyviais. Mokindamas mokinuosi pats. Gimsta perlai, tirpsta nusistatymai, įsitikinimai, akiratis ir galimybės plečiasi. Mano 17m dukra ir 15m sūnus dalyvavo Lyderiu inkubatoriuje. Nepaprastai gera matyti ju pokyčiu ir augimą. Esu laimingas tėtis!

Partnerių atsiliepimai

Akvilė Budvydytė

Akvilė Budvydytė

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto projektų vadovė

ISM ugdo verslo ir visuomenės lyderius, veiklias, kūrybingas asmenybes, todėl aktyvūs ir visuomeniški moksleiviai, ieškantys, kaip praplėsti savo žinias ir įgyti naujų įgūdžių visuomet sulaukia išskirtinio mūsų dėmesio