Home

TAVO GERIAUSIAS VASAROS NUOTYKIS

Liepos 11-17 d. I Liepos 20-26 d.

i

PATIRK GERIAUSIĄ NUOTYKĮ

PATIRK GERIAUSIĄ NUOTYKĮ

Jaunimo tobulėjimo programoje „Lyderių Inkubatorius“ dalyvių laukia ne tik paskaitos , susitikimai su Lietuvos lyderiais, bet taip pat įvairūs išbandymai, kūrybiniai pasirodymai, naktiniai žygiai ir kitos veiklos verčiančios išeiti iš komforto zonos ir patirti vieną geriausių nuotykių.

i

ATRASK SAVYJE LYDERĮ

ATRASK SAVYJE LYDERĮ

Lyderių inkubatorius ugdo jaunuosius lyderius, gebančius sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, kūrybiškai mąstyti , efektyviai spręsti iškylančias problemas bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

i

MOKYKIS IŠ GERIAUSIŲ

MOKYKIS IŠ GERIAUSIŲ

Lyderių inkubatoriaus metu moksleiviai turi galimybę susitikti su Lietuvos garsiausiais lektoriais, verslininkais, visuomenės veikėjais bei konsultantais, kurie dalinasi savo patirtimi, žiniomis ir rengia mokymus programos dalyviams.

i

SUSIRASK NAUJŲ DRAUGŲ IR BENDRAMINČIŲ

SUSIRASK NAUJŲ DRAUGŲ IR BENDRAMINČIŲ

Jaunimas čia turi išskirtinę galimybę susirasti bendraminčių iš įvairių Lietuvos kampelių, kurie vienas kitą palaiko tobulėjant.

Išskirtinumas

i

Vertybės

Tikime, jog lyderystė – ateities augimo varomoji jėga, lemianti geresnius rezultatus visose srityse, todėl siekiame atskleisti kiekvieno jaunuolio lyderio potencialą ir ugdyti tokias asmenybės savybes kaip pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas, verslumas ir kritinis mąstymas.

i

Ugdymas

Atsižvelgdami į pažangias švietimo idėjas ir neformalaus ugdymo principus siekiame padėti jaunuoliui atsiskleisti kaip unikaliai asmenybei ir ugdyti jo socialines kompetencijas, kurios užtikrintų sėkmę karjeroje ir asmeniniame gyvenime bei leistų tobulėti visą gyvenimą

i

Aplinka

Kuriame saugią ir skatinančią tobulėti aplinką. Betarpiškas palaikymas, individualus dėmesys, lankstus reagavimas į realius poreikius ir jaunuolių iniciatyvos skatinimas – tai Lyderių inkubatoriuje kuriamos sąlygos visapusiškam jaunuolio ugdymui.

Programos

Vasaros nuotykis

2016 07 11-17 | 20-26

PLAČIAU

Žiemos nuotykis

2016 01 04-08

Jau įvyko!

PLAČIAU

Vasaros nuotykis

2015m.

Įvyko!

PLAČIAU

Vasaros nuotykis

2014m.

Įvyko!

PLAČIAU

Bendruomenė

Kuriame atvirą, žiniomis bei patirtimi besidalinančią bendruomenę kuri yra pagrindas ugdant stiprias asmenybes ir ateities lyderius.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Naujienos

Partneriai