Lyderių inkubatorius skelbia vasaros nuotykius 2018

Šią vasarą LYDERIŲ INKUBATORIUS pristato du išskirtinius vasaros nuotykius, kurių negali praleisti! Išskirtiniai lektoriai, patyrę mentoriai, improvizacijos dirbtuvės, viešo kalbėjimo paskaitos, naktiniai žygiai, vandens mūšiai ir daugybė naujų patirčių ir išbandymų!

Šią vasarą tavęs laukia šie nuotykiai:

VERSLUMO IR LYDERYSTĖS VASAROS NUOTYKIS – Lyderių inkubatorius jau 2018 metų birželio 18-22 dienomis pristato visiškai naują vasaros nuotykį, kurio metu dalyviai ugdys savo verslumo ir lyderystės įgūdžius ir kompetencijas. Vasaros nuotykio metu dalyviai kurs ir vystys verslo idėjas bei dalyvaus paskaitose ir dirbtuvėse su savo srities ekspertais kuriose, lavins savo verslumą, o viską vainikuos verslo planų pristatymai.

VASAROS NUOTYKIS2018 metų liepos 31 – rugpjūčio 6 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-19 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Paskubėk ir registruokis, kelialapiai tirpsta!

REGISTRACIJA: www.lyderiuinkubatorius.lt/registracija
DAUGIAU INFORMACIJOS: www.lyderiuinkubatorius.lt