TARPTAUTINIS VASAROS NUOTYKIS

2017 06 4-10

TARPTAUTINIS VASAROS NUOTYKIS PRIE BALTIJOS JŪROS

Apie programą

Jau šią vasarą 2017 metų birželio 4-10 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius kelsis į Latvijos pajūrį, kur susirinks 14-18 metų moksleiviai visų Baltijos šalių į tarptautinį vasaros nuotykį bei ne tik lavins savo lyderio gebėjimus, bet ir būnant tarptautinėje aplinkoje praktikuosis savo anglų kalbą bei praplės savo tarptautinių pažinčių tinklą.

Nuostabiame gamtos prieglobstyje šalia banguojančios jūros, žaliuojančių pušynų įsikursiančiame vasaros nuotykyje dalyvių lauks ne tik aktyvus poilsis, nauji draugai, neužmirštamos vasaros akimirkos, bet ir interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Programa

7 dienų asmeninio tobulėjimo programa LYDERIŲ INKUBATORIUS susidedanti iš 7 tobulėjimo etapų:

Team Up; Who I Am; Be Better; Break Off; Discover; Find Your Way; Go!

1 DIENA: TEAM UP

1 DIENA: TEAM UP

Prieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.

2 DIENA: WHO I AM

2 DIENA: WHO I AM

Jau antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.

3 DIENA: BE BETTER

3 DIENA: BE BETTER

Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.

4 DIENA: BREAK OFF

4 DIENA: BREAK OFF

Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.

5 DIENA: DISCOVER

5 DIENA: DISCOVER

Pažinus save, pažinsime karjeros galimybes. Dalyvių lauks pažintis su karjeros galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje, bei įkvepiančios sėkmingų žmonių istorijos, kurios paskatins ieškoti savo kelio.

6 DIENA: FIND YOUR WAY

6 DIENA: FIND YOUR WAY

Karjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią su susidėlios savo tikslo siekimo planą.

7 DIENA: GO!

7 DIENA: GO!

Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

IKI NUOTYKIO PRADŽIOS!

Mentoriai

Lektoriai

2017 06 4 –10

Poilsio kompleksas „Minhauzena Unda“ Saulkrastai, Latvija

14-18 m. amžiaus

50 dalyvių

 

Apgyvendinimas

Patogiai įrengtas šiuolaikiškas trijų žvaigždučių viešbutis „Minhauzena Unda“ įsikūręs ramioje bei nuošalioje vietoje, šalia miško, vos už 300 metrų nuo Baltijos pajūrio.
Pušų ir rododendrų apsuptas „Minhauzena Unda“ yra garsiame Saulkrastų pajūrio kurorte. Programos dalyviai galės naudoti profesionaliais sporto aikštynais, šiuolaikiška konferencijų sale bei dviviečiais-triviečiais kambariais su visais patogumais ir atskirais dušais kiekviename kambaryje.

Maitinimas

Programos dalyviai maitinami 3 kartus per dieną viešbučio kavinėje. Valgiaraštis sudarytas pagal subalansuotą natūralaus maisto racioną, kad jaunimui užtektų energijos ir visus pajėgumus galėtų skirti tobulėjimui ir aktyviai veiklai. Atsižvelgiame į vegetarų, alergiškų jaunuolių mitybos poreikius.

Kodėl verta rinktis TARPTAUTINĮ VASAROS NUOTYKĮ Latvijos pajūryje?

 • Latvijos pajūris – puiki vieta pabėgti nuo miesto šurmulio ir atidaryti vasaros sezoną įspūdingoje vietoje!
 • Poilsio kompleksas“Minhauzena Unda“ yra apsuptas žaliuojančių pušynų ir vos 300 metrų nuo Baltijos jūros.
 • Puiki galimybė lavinti jaunuolių anglų kalbą per praktiką!
 • Programos dalyviai bus apsupti tarptautinės aplinkos.
 • Dalyvių laukia aktyvus laisvalaikis, interaktyvūs mokymai ir nepamirštamos patirtys.
 • Visaverčiu jaunuolių poilsiu 24 valandas per parą rūpinsis profesionalūs mentoriai iš Lietuvos ir Latvijos .
 • Asmeninis mentorių dėmesys padės atsiskleisti kiekvienam dalyviui.
 • Atsiliepimai

  • Mano 17 m. dukra ir 15 m. sūnus dalyvavo Lyderių inkubatoriuje. Nepaprastai gera matyti jų pokyčius ir augimą. Esu laimingas tėtis!
   Dainius PalivonasDainius PalivonasDALYVIŲ TĖTIS (2015m.)
  • Ši stovykla yra kažkas neįprasto! Atsiminimas ir emocijos tokios stiprios, kad šildo visus metus. Sugrįšiu į stovyklą vėl ir vėl vien tam, kad galėčiau vis iš naujo matyti kaip žmones per savaitę stipriai patobulėja! Džiaugiuosi, kad atradau kelią į šią nepakartojamai nuostabią stovyklą. Esu dėkinga Lyderių Inkubatoriui už neišdildomą vasaros nuotykį!
   Austėja MatulevičiūtėAustėja MatulevičiūtėVASAROS NUOTYKIO DALYVĖ (2014, 2015, 2016 m.)
  • Į stovyklas kiekvienas važiuojame su dideliais lūkesčiais, "Lyderių inkubatoriuje" jie pasitvirtina su kaupu. Iš čia mes išsivežame ne tik naują draugystę, linksmybių įspūdžius ir nuotykių prisiminimus, bet ir begalinį norą tobulėti, versti kalnus ir pasiekti žvaigždes. Iš "Lyderių inkubatoriaus" išvažiuoja ne vaikai, pasimetę gyvenimo kelių vingiuose, o suaugę, drąsūs, pasitikintys savimi ir su didele meile plačiu savo gyvenimo keliu einantys žmonės. Čia tavęs nemaišo su pilka mase, čia tau sako - "Tu jėga, būk savimi!".
   Melita Vilkevičiūtė Melita Vilkevičiūtė VASAROS NUOTYKIO DALYVĖ (2015, 2016 m.)

  Kelialapio kaina

  360EUR

  Dėl galimybės mokėti dalimis kreipkitės info@lyderiuinkubatorius.lt

  Į kainą įskaičiuota

  • 7 d./ 6 naktys poilsio komplekse su apgyvendinimu, pilnu maitinimu, užkandžiais
  • Lektorių dirbtuvės ir paskaitos
  • Mentorių konsultacijos visą programos laikotarpį
  • Pramogos

  Papildomos išlaidos

  • Transportas iki poilsio komplekso ir atgal (transportas iš Lietuvos bus organizuojamas surinkus vykstančių grupę)
  • Dienpinigiai smulkioms išlaidoms