Vasaros nuotykis

2015 07 19-25

Vasaros nuotykis 2015 07 19-25

Lyderių inkubatorius jau antrus metus subūrė virš šimto geriausių Lietuvos moksleivių, siekiančių tapti ateities lyderiais! Savaitę trunkančioje stovykloje jaunuoliai galėjo ne tik atrasti save, pažinti ir susidraugauti su savo srities specialistais, bet ir linksmai praleisti laiką. Programa skatino siekti užsibrėžto tikslo, kūrybiškai mąstyti, efektyviai spręsti iškylančias problemas. Stovyklos metu organizatoriai kvietė moksleivius išeiti iš savo komforto zonos ir pažinti save, sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą.

2015 metų stovyklų naujienos – koučingo sesijos, veidotyros užsiėmimai ir jojimo pamokos bei kariniai išbandymai.

Kauno koučingo klubo patyrę specialistai dalyvius išmokė priimti sudėtingus sprendimus, tokius kaip karjeros pasirinkimas. Moksleiviai ne tik sudalyvavo grupinėse koučingo sesijose bet ir išmoko keletą technikų, kurias galės naudoti ateityje ieškant atsakymų į jiems svarbius klausimus.

Stovyklos metu neurolingvistinio programavimo trenerė Viktorija Česonytė kvietė dalyvius išbandyti veidotyrą, kuri padės geriau suprasti save ir būti atidesniems bendraujant su kitais. Stovykloje jaunuoliai turėjo galimybę pažinti savo stipriąsias prigimtines savybes ir susipažins su technikomis, kaip galima tai dar patobulinti.

Dalyvių taip pat laukė išskirtinė pažintis su įspūdingais gyvūnais – žirgais. Profesionalūs treneriai ne tik papasakojo daug negirdėtų faktų apie žirgus ir jų gyvenimo būdą, bet taip pat drąsiausiems suteikė galimybę išbandyti balną.

Stovyklų metu visas dėmesys buvo sutelktas į praktiką. Dėstytojai siekė įtraukti moksleivius aktyviai dalyvauti užsiėmimuose, kuo daugiau išmokti per praktinę, o ne teorinę pusę. Geriausi Lietuvos lektoriai, konsultantai, profesionalūs vadovai užtikrino, kad stovyklų programos atitiktų visus neformalaus ugdymo standartus.

Jaunimo tobulėjimo programoje „Lyderių Inkubatorius“ dalyvių laukė ne tik paskaitos , susitikimai su Lietuvos lyderiais, bet taip pat įvairūs išbandymai. Dalyviai galėjo išbandyti save ir kariniuose išbandymuose, kuriuose lavino savo ištvermę bei sugebėjimą atlaikyti bet kokias stresines situacijas, su kuriomis lyderiai susiduria labai dažnai.

Iniciatyvą palaikė pažangios ir socialiai atsakingos įmonės, kurios visapusiškai prisidėjo, jog jaunuoliai patirtų nepamirštamą vasaros nuotykį ir turėtų puikias tobulėjimo galimybes.

Partneriai:

Ženkliukai „DEFICITAS“, Sultys „Don Simon“, UAB „Naujasis Nevėžis“, UAB „Smiltainis ir KO“, , UAB „Suslavičius – FELIX“, UAB „Neptūnas“, UAB „JUDEX“, Leidykla „Šviesa“, VšĮ „Panikos Zona“, Sūreliai „URIGA“, Koučingo klubas, Internetinės reklamos agentūra „Go media“ , Verslo konsultantai, Leidykla „Alma Littera“ , UAB ADIKOPAS, Reklamos agentūra „Public Paint“ , 3M