Vasaros nuotykis

2016 07 11-17 | 20-26

Vasaros nuotykis 2016 07 11-17 | 20-26

Apie programą

Jau šią vasarą 2016 metų liepos 11 – 17 ir 20 – 26 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-18 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį.

Programa

 

1 DIENA: TEAM UP

1 DIENA: TEAM UP

Prieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.

2 DIENA: WHO I AM

2 DIENA: WHO I AM

Jau antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.

3 DIENA: BE BETTER

3 DIENA: BE BETTER

Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.

4 DIENA: BREAK OFF

4 DIENA: BREAK OFF

Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.

5 DIENA: DISCOVER

5 DIENA: DISCOVER

Pažinus save, pažinsime karjeros galimybes. Dalyvių lauks pažintis su karjeros galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje, bei įkvepiančios sėkmingų žmonių istorijos, kurios paskatins ieškoti savo kelio.

6 DIENA: FIND YOUR WAY

6 DIENA: FIND YOUR WAY

Karjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią su susidėlios savo tikslo siekimo planą.

7 DIENA: GO!

7 DIENA: GO!

Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Mentoriai

Lektoriai

Iki nuotykio pradžios!

2016 07 11 –17 | 20-26

Nemuno kilpų regioniniame parke, Prienų rajone. (100 km nuo Vilniaus ir 40 km. nuo Kauno)

nuo 14 iki 19 metų

iki 40 dalyvių

 

Vieta

LYDERIŲ INKUBATORIAUS vasaros nuotykis vyks šiuolaikiškoje sodyboje „Rojaus kampelis“ įkurtoje Nemuno kilpų regioniniame parke, Prienų rajone.  (100 km nuo Vilniaus ir 40 km. nuo Kauno).

Gamtos prieglobstyje, programos dalyvių lauks erdvi sodyba ant Nemuno kranto, 3 ha saugoma teritorija, 3-5 vietų kambariai su patogumais, pirtis ant tvenkinio kranto, profesionalūs sporto aikštynai.

Maitinimas

Programos dalyviai maitinami 3 kartus per dieną bei papildomai 2 kartus lengvai užkandžiauja. Valgiaraštis sudarytas pagal subalansuotą natūralaus maisto racioną, kad jaunimui užtektų energijos ir visus pajėgumus galėtų skirti tobulėjimui ir aktyviai veiklai. Atsižvelgiame į vegetarų, alergiškų jaunuolių mitybos poreikius.

 

Verta žinoti

Sveikatos pažyma
Atvykus į jaunimo tobulėjimo programą būtina pateikti galiojančią sveikatos pažymą arba jos kopiją.
Drabužiai ir avalynė
Pasirūpinkite patogia avalyne ir drabužiais, tinkančiais bet kokiam orui. Nepamirškite patogios avalynės laukui bei jaukių šlepečių, kurias nešiosite viloje.
Medikamentai
Pasirūpinkite medikamentais, kurių gali prireikti, supakuokite juos atskirai, kad būtų galima perduoti vadovams.

 

Kainos.

IKI 03.31
235EUR
IKI 05.31
245EUR
NUO 06.01
260EUR