VASAROS NUOTYKIS

2017 08 13 -19

Vasaros nuotykis 2017 08 13-19

Apie programą

Jau šią vasarą 2017 metų rugpjūčio 13 – 19 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-19 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Vasaros nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį.

Programa

 

1 DIENA: TEAM UP

1 DIENA: TEAM UP

Prieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.

2 DIENA: WHO I AM

2 DIENA: WHO I AM

Jau antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.

3 DIENA: BE BETTER

3 DIENA: BE BETTER

Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.

4 DIENA: BREAK OFF

4 DIENA: BREAK OFF

Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.

5 DIENA: DISCOVER

5 DIENA: DISCOVER

Pažinus save, pažinsime karjeros galimybes. Dalyvių lauks pažintis su karjeros galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje, bei įkvepiančios sėkmingų žmonių istorijos, kurios paskatins ieškoti savo kelio.

6 DIENA: FIND YOUR WAY

6 DIENA: FIND YOUR WAY

Karjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią su susidėlios savo tikslo siekimo planą.

7 DIENA: GO!

7 DIENA: GO!

Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Dienotvarkė

 

Iki nuotykio pradžios!

Mentoriai

 

Lektoriai

 

2017 08 13 –19

Sodyba „Roko sodyba“

nuo 13 iki 19 metų

iki 50 dalyvių

 

Vieta

LYDERIŲ INKUBATORIAUS vasaros nuotykis vyks šiuolaikiškoje kaimo turizmo sodyboje „Roko sodyba“ įsikūriosioje Kaišiadorių rajone. (nuo Vilniaus 60 km., nuo Kauno 40 km.).

Gamtos prieglobstyje, programos dalyvių lauks erdvi sodyba, saugoma teritorija, 2-3 vietų šiuolaikiškai įrengti kambariai su visais patogumais –  dušas ir WC kiekviename kambaryje. Sodyboje taip pat yra interneto ryšys, televizija. Veikia keturios pirtys, yra vidaus ir lauko baseinai.  Mėgstantiems sportuoti įrengtas lauko teniso kortas, dvi krepšinio aikštelės.

Kodėl verta rinktis Lyderių inkubatorių?

 • Subalansuota 7 dienų lyderystės programa dalyviams suteiks ne tik geriausias vasaros emocijas, bet ir naujų žinių
 • Dalyvių lauks aktyvus laisvalaikis, interaktyvūs mokymai ir nepamirštamos patirtys
 • Visaverčiu jaunuolių poilsiu 24 valandas per parą rūpinsis profesionalūs mentoriai
 • Asmeninis mentorių dėmesys padės atsiskleisti kiekvienam dalyviui
 • Lyderių inkubatoriuje renkasi išskirtiniai, talentingi ir žingeidūs jaunuoliai, kurie vienas kitą skatina tobulėti
 • Gamtos prieglobstyje įsikūrusioje kaimo turizmo sodyboje „Roko sodyba“ dalyvių lauks komfortiški kambariai, erdvios konferencijų salės, baseinas, pirtis, sporto aikštynai ir nepamirštamas vasaros laikas!

Atsiliepimai

 • Į stovyklas kiekvienas važiuojame su dideliais lūkesčiais, "Lyderių inkubatoriuje" jie pasitvirtina su kaupu. Iš čia mes išsivežame ne tik naują draugystę, linksmybių įspūdžius ir nuotykių prisiminimus, bet ir begalinį norą tobulėti, versti kalnus ir pasiekti žvaigždes. Iš "Lyderių inkubatoriaus" išvažiuoja ne vaikai, pasimetę gyvenimo kelių vingiuose, o suaugę, drąsūs, pasitikintys savimi ir su didele meile plačiu savo gyvenimo keliu einantys žmonės. Čia tavęs nemaišo su pilka mase, čia tau sako - "Tu jėga, būk savimi!".
  Melita Vilkevičiūtė Melita Vilkevičiūtė VASAROS NUOTYKIO DALYVĖ (2015, 2016 m.)
 • Mano 17 m. dukra ir 15 m. sūnus dalyvavo Lyderių inkubatoriuje. Nepaprastai gera matyti jų pokyčius ir augimą. Esu laimingas tėtis!
  Dainius PalivonasDainius PalivonasDALYVIŲ TĖTIS (2015m.)
 • Ši stovykla yra kažkas neįprasto! Atsiminimas ir emocijos tokios stiprios, kad šildo visus metus. Sugrįšiu į stovyklą vėl ir vėl vien tam, kad galėčiau vis iš naujo matyti kaip žmones per savaitę stipriai patobulėja! Džiaugiuosi, kad atradau kelią į šią nepakartojamai nuostabią stovyklą. Esu dėkinga Lyderių Inkubatoriui už neišdildomą vasaros nuotykį!
  Austėja MatulevičiūtėAustėja MatulevičiūtėVASAROS NUOTYKIO DALYVĖ (2014, 2015, 2016 m.)

Maitinimas

Programos dalyviai maitinami 3 kartus per dieną bei papildomai 2 kartus lengvai užkandžiauja.

Valgiaraštis sudarytas pagal subalansuotą natūralaus maisto racioną, kad jaunimui užtektų energijos ir visus pajėgumus galėtų skirti tobulėjimui ir aktyviai veiklai.

Atsižvelgiame į vegetarų, alergiškų jaunuolių mitybos poreikius.

 

Verta žinoti

Sveikatos pažyma
Atvykus į jaunimo tobulėjimo programą būtina pateikti galiojančią sveikatos pažymą arba jos kopiją.
Drabužiai ir avalynė
Pasirūpinkite patogia avalyne ir drabužiais, tinkančiais bet kokiam orui. Nepamirškite patogios avalynės laukui bei jaukių šlepečių, kurias nešiosite viloje.
Medikamentai
Pasirūpinkite medikamentais, kurių gali prireikti, supakuokite juos atskirai, kad būtų galima perduoti vadovams.

 

Kaina

330 EUR

Dėl galimybės mokėti dalimis kreipkitės info@lyderiuinkubatorius.lt